Podziękowanie

27 listopad, 2017 12:11 Zostaw komentarz

 

 MÓGŁBYM UMIEŚCIĆ FOTKĘ W STYLU “SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK SUKCESU”, ALE TO CHYBA NIE W MOIM STYLU. NA PRZYRODĘ GRECJI KAŻDY NATOMIAST POPATRZY Z PRZYJEMNOŚCIĄ 

Szanowni Państwo,

czas najwyższy podziękować Wam za obecność, odwiedziny, poświęconą uwagę, życzliwe przyjęcie i przenoszenie dalej wiadomości o istnieniu tej bazy wiedzy. Wiem, że codziennie stajecie przed możliwościami odwiedzenia dziesiątek stron z trudno policzalnego zbioru www, blogów, witryn, portali, których liczba wyraża się w milionach. A jednak często wyróżniacie swoim zainteresowaniem właśnie to miejsce, sprawiając autorowi ogromną radość. 

Co więcej, Wasze odwiedziny przyniosły efekt w postaci wysokich, czasem pierwszych, pozycji w najpopularniejszej i najważniejszej jednocześnie wyszukiwarce. Kiedy wpisuje się tytuły niektórych filmów, utworów z wyrazem “analiza”, “omówienie”, “interpretacja”, taki właśnie daje to wynik. Nierzadko jest to numer jeden, a to można uznać za sukces.

Na Facebooku udało się do dziś zebrać ponad osiemset polubień. Obserwatorów fanpejdża jest jeszcze więcej. Dziękuję za to, a także za polubienia postów informujących o artykułach i za udostępnienia.

Już przygotowuję przystępniejszą formę odnajdywania treści. Nie wiem, jak sprawdza się wyszukiwarka. Nie jest na pewno narzędziem doskonałym. Zauważyłem, że analizy i interpretacje utworów lirycznych cieszą się znaczącą popularnością. Jest też ich na pewno więcej, ponieważ omówienie powieści wymaga więcej pracy i nawet nie do końca wiadomo, jak do tego zadania podejść. O “Lalce”, “Zbrodni i karze” powstało po kilka artykułów.

Odnotowałem (proszę wybaczyć odrobinę snobizmu językowego), że powstał całkiem już znaczący zbiór omówień dramatów. To “Antygona”, “Król Edyp”, “Zemsta”, “Skąpiec”, “Wesele”, “Hamlet”, “Król Lear”, “Romeo i Julia” , “Dzika kaczka”, “Wizyta starszej pani” “Dziady”. Przynajmniej wiadomo, co wpisać do wyszukiwarki na stronie. 🙂

SKOPELOS

Jeśli masz ochotę wesprzeć finansowo działanie tego serwisu, przyczynić się do jego rozwoju, możesz dokonać wpłaty/przelewu na konto firmy: Sztuka Słowa PL, Tomasz Filipowicz.

Nr: 15 2490 0005 0000 4500 8617 6460 

Tytułem: SERWIS EDUKACYJNY 

Kategoria:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *