O mnie

Trudno się pisze o sobie. Nie brak informacji w świecie sieci na temat mojej skromnej osoby i małej firmy Sztuka Słowa. Nie ucieknę jednak od autoreklamy. Od wczesnych lat dziewięćdziesiątych prowadzę indywidualne zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, które obejmują zarówno naukę pisania, rozwój językowych kompetencji, kulturę słowa, jak i przygotowania do egzaminów, konkursów szkolnych, olimpiad.

Piszę teksty na strony www dla firm dużych, średnich i małych. Wśród moich klientów są przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym spółki notowane na giełdzie. W ciągu ostatnich dziesięciu lat intensywnej współpracy z agencjami reklamowymi i samodzielnego pozyskiwania zamówień wiele dowiedziałem się o rozwoju biznesu w Polsce, choć z wykształcenia jestem magistrem polonistyki.

Wśród moich podopiecznych, których przygotowywałem do matury międzynarodowej, są absolwenci i studenci London School of Economics and Political Science, University of Cambridge, University of Oxford, Harvard University i wielu innych znamienitych uczelni.

Zapraszam na moją stronę firmową: http://www.sztuka-slowa.pl